Czym się zajmujemy?

Obróbka metali

Oferujemy usługi związane powierzchniową obróbką metali. W naszej działalności znajdują się miedzy innymi usługi cięcia, wiercenia, frezowania, spawania, szlifowania oraz piłowania. 

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych, posiadamy zaawansowany park maszynowy z opracowaną technologią wtrysku oraz wytłaczania. Zrealizuj z nami nową produkcję lub zleć nam swoją obecną. 

Pakowanie i kontrola jakości

Na życzenie klienta oferujemy usługi związane z pakowaniem oraz wysyłką towarów. Nasza oferta opiera się miedzy innymi na kontroli jakości, konfekcjonowaniu zestawów, foliowaniu, oznakowaniu towaru oraz wysyłce. 

Zlecenia specjalne oraz B+R

Masz pomysł i nie wiesz jak go zrealizować? Skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksową obsługę od etapu projektowego, przez wycenę, aż do etapu wykonawczego. Działamy nie tylko w branży meblowej!

logo

Nasza działalność

hala

Kuncar S.A. powstała w 2013 roku i od tamtej pory jest jedną z wiodących firm produkujących szeroko pojęte akcesoria meblowe. Spółka z powodzeniem realizuje założoną politykę działalności opartą na terminowych dostawach oraz atrakcyjnych cenach. Kuncar doskonale radzi sobie z procesami występującymi w gospodarce dostosowując swoją ofertę do aktualnej sytuacji rynkowej oraz globalnej konkurencji.

Przeniesienie działalności do nowej siedziby pozwoliło na znaczną rozbudowę parku maszynowego oraz powiększenie możliwości produkcyjnych. Wykwalifikowany personel w połączeniu z technologią stanowią niezbędny zasób, który wyróżnia spółkę na rynku. Produkowane wyroby są wykonane z ponadstandardową jakością oraz wysoką powtarzalnością .

Zapraszamy do współpracy szczególnie hurtownie oraz producentów meblowych. Kluczową wartością dla realizowanej polityki jest orientacja na zapotrzebowanie klienta, która pozwala na realizację nowych projektów według jego oczekiwań i założeń. Posiadane umiejętności i doświadczenie pozwalają nam zaproponować swoje usługi także w innych branżach.